
Кутова шліфувальна машина Metabo W 26-230 MVT 606474000
9 280 ₴
- Нет в наличии
- Код: 606474000
- +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
Опис
КШМ Metabo W 26-230 MVT чудова, потужна та виключно ефективна болгарка для дуже важких робіт. Потужності та надійності інструменту досить для вирішення найскладніших завдань.
Модель є новинкою 2014 року та успадковує в собі всі найкращі якості свого попередника Metabo W 26-230. Основні зміни торкнулися двигуна (він став надійніше та покращився захист від пилу), редуктора (витривалішими та надійніше) й ергономіки інструменту. В результаті ми маємо не просто машину для складних робіт, а комфортний та зручний інструмент на всі випадки життя.
Особливості Metabo W 26-230 MVT
- Один з кращих двигунів на ринку електроінструментів - Metabo Marathon. Найвища надійність, унікальна та запатентована система захисту від абразивного пилу в поєднанні з відмінним запасом потужності, роблять мотор витривалим і ефективним у вирішенні найскладніших завдань.
- У машині використовується мінімум електронних систем.
- Модель Metabo W 26-230 MVT обладнана комплексною системою гасіння вібрації Metabo Vibra-Tech. У бічній і задній рукоятках встановлені амортизатори, які гасять велику частину вібрації. Завдяки цьому, працюючи з інструментом, Ви будете менше втомлюватися.
- Поворотна задня рукоятка та трипозиційна бічна ручка, дозволяють вибрати оптимальне положення інструменту при роботі в будь-яких умовах.
- Вугільні щітки з автоматичним відстрілом при повному зносі.
Комплектація Metabo W 24-230 MVT
- захисний кожух
- затискна гайка
- фланець
- додаткова рукоятка VibraTech (MVT)
Технічні характеристики
Діаметр диска 230 мм
Споживана потужність 2 600 Вт
Віддавана потужність 1 800 Вт
Крутний момент 18 Нм
Оберти:
на холостому ходу 6 600 об/хв
під навантаженням 4 800 об/хв
Довжина мережевого кабелю 4 м
Різьба шпинделя M 14
Вага 6.3 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 2600 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 6600 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Основная рукоятка | Удлиненная, Поворотная |
| Вес | 6.3 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Дополнительная рукоятка | Да |
- Цена: 9 280 ₴



