
Кутова шліфовочна машина Metabo W 2200-230 New 606435010
4 745 ₴
- Нет в наличии
- Код: 606435010
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Опис
КШМ Metabo W 2200-230 New - це нове покоління бюджетної болгарки з діаметром диска 230 мм. Дана модель отримала абсолютно новий мотор і більш ергономічний дизайн.
Модель без плавного пуску!
Особливості Metabo W 2200-230 New
- Новий двигун з просунутим захистом від пилу і збільшеною потужністю на віддачу.
- Покращена система охолодження, дозволяє виконувати тривалі та важкі роботи з мінімальним нагрівом.
- Передня 3-х позиційна рукоятка Metabo W 2200-230, забезпечує максимальну зручність при різних роботах.
- Редуктор з можливістю повороту з кроком 90 °.
- Задня рукоятка має маленький діаметр обхвату.
- Кнопка включення з захистом від випадкового включення і можливістю фіксації у натиснутому положенні.
- Корпус редуктора, має менший об'єм, що дозволяє виконувати роботи у важко доступних місцях.
- Кнопка блокування шпинделя для швидкої та простої зміни дисків.
- Заміна щіток не вимагає розбирання інструменту. Вугільні щітки з відстрілом по зносу, захищають якір від поломки.
- Захисний кожух, регулюється і фіксується за допомогою гвинта.
Комплектація Metabo W 2200-230 New
- захисний кожух
- затискна гайка
- фланець
- додаткова рукоятка
- ключ
- картонна коробка
Технічні характеристики
Діаметр диска 230 мм
Споживана потужність 2 200 Вт
Віддавана потужність 1 520 Вт
Крутний момент 13.5 Нм
Оберти:
на холостому ходу 6 600 об/хв
під навантаженням 4 300 об/хв
Довжина мережевого кабелю 4 м
Різьба шпинделя M 14
Вага 5.2 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Основная рукоятка | Удлиненная |
| Вес | 5.2 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Ограничение пускового тока | Нет |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Дополнительная рукоятка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 4 745 ₴




