Акція

Аккумуляторная кутова шліфувальна машина Metabo W 18 L 9-125, 602247510
20 224 ₴
- Готово к отправке
- Код: 602247510
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Акумуляторна КШМ Metabo W 18 L 9-125 - це легка, компактна і дуже зручна у роботі кутова шліфувальна машина, яка обладнана потужним двигуном і надійним редуктором, для робіт різної складності.
Особливості Metabo W 18 L 9-125
- Щітковий мотор високої потужності, який можна порівняти з потужністю мережевої болгарки на 900 Вт.
- Плавний пуск гарантує запуск інструменту без ривків.
- Електроніка аварійного відключення двигуна, знижує віддачу при раптовому заклинюванні диска в матеріалі. Ця функція значно підвищує рівень безпеки користувача під час роботи.
- Захист від повторного увімкнення, не дасть запуститися інструменту якщо села батарея, а користувач, забувши, вимкнути кнопку пуску, змінює батарею на заряджену.
- Максимальної зручності у роботі, дозволяє досягти поворотний корпус редуктора з кроком 90° щодо корпусу мотора.
- Захисний кожух регулюється та знімається за допомогою викрутки.
- Кнопка блокування шпинделя, для простоти зміни оснастки.
- Невеликий діаметр обхвату корпусу.
- Повна сумісність з усіма акумуляторами Metabo Li-ion 18 В, слайдерного типу.
- Компактні розміри та мала вага.
Комплектація W 18 L 9-125
- 2 акумуляторних блоки Li-Power (18 В / 4,0 Аг)
- зарядний пристрій ASC 55
- опорний фланець
- затискна гайка
- ключ
- додаткова рукоятка
- захисний кожух
- кейс MetaBox 165 L
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 8500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Основная рукоятка | Удлиненная |
| Вес | 1.6 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
Информация для заказа
- Цена: 20 224 ₴











