Акція

Кутова шліфувальна машина (болгарка) Metabo W 650-125 603602010
1 651 ₴
- Нет в наличии
- Код: 603602010
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Опис
КШМ Metabo W 650-125 має дуже компактні розміри та відмінно підходить для нескладних робіт, або робіт у важкодоступних місцях. Завдяки своїм розмірам і вазі відмінно підходить для роботи однією рукою.
Особливості Metabo W 650-125
- Новий продуктивний мотор з великою відданою потужністю.
- Броньована обмотка, дозволяє виконувати легкі роботи по каменю, цеглі, бетону, плитці та т.д.
- Надійний редуктор, забезпечує крутний момент 1.8 Нм.
- Маленький обхват корпусу дозволяє зручно утримувати W 650-125 під час роботи.
- Прекрасно продумана система охолодження, з розташованими повітрозабірниками так, що їх не закриває рука під час роботи.
- Для більшої надійності, фланець редуктора виконаний з алюмінієвого лиття під тиском.
- Кожух кріпитися за допомогою фіксуючого гвинта, який запобігає його провертанню.
- Передня рукоятка, з можливістю установки з двох сторін.
- Компактний корпус редуктора, обладнаний кнопкою фіксації шпинделя, для швидкої зміни оснащення.
- Невеликі розміри та мала вага.
Комплектація Metabo W 650-125
- додаткова рукоятка
- захисний кожух
- гайка з двома отворами
- опорний фланець
- ключ
- картонна коробка
Технічні характеристики
Діаметр диска 125 мм
Споживана потужність 650 Вт
Віддавана потужність 380 Вт
Крутний момент 1.8 Нм
Оберти:
на холостому ходу 11000 об/хв
під навантаженням 7000 об/хв
Довжина мережевого кабелю 2.5 м
Різьба шпинделя M 14
Вага 1.7 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 650 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 11500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Основная рукоятка | Не удлиненная |
| Вес | 1.7 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Ограничение пускового тока | Нет |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Нет |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительная рукоятка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 651 ₴


