Акція

Кутова шлішувальна машина (болгарка) W 750-125 (603605000)
2 157 ₴
- Нет в наличии
- Код: 603605000
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Опис
КШМ Metabo W 750-125 обладнана захистом від повторного пуску, яка не дасть запуститися інструменту при раптовому зникненні та появі живлення.
Особливості Metabo W 750-125
- Оновлений двигун з поліпшеним захистом від пилу, а також більш стійкий до високих навантажень.
- Для максимальної зручності в роботі, редуктор може повертатися з кроком 90 °, відносно корпусу.
- Оновлена система вентиляції з повітрозабірниками в задній частині корпусу, значно збільшує швидкість потоку повітря, що проходить через двигун, чим покращує охолодження і не дає осідати пилу всередині інструменту.
- Завдяки новим технологія, корпус став ще тонше, без втрати потужності.
- Захист від повторного включення.
- Захисний кожух має захист від провертання і фіксується за допомогою гвинта.
- Передня рукоятка, з можливістю установки з двох сторін.
- Блокування шпинделя, забезпечує швидку зміну оснащення.
- Вугільні щітки з автоматичним відключенням при зносі, захищають мотор від поломки.
- Компактні розміри та мала вага, для тривалих робіт без втоми.
- Кабель живлення, має довжину 2.5 метра.
Комплектація Metabo W 750-125
- додаткова рукоятка
- захисний кожух
- затискна та фланцева гайки
- ключ
- картонна коробка
Технічні характеристики
Діаметр диска 125 мм
Споживана потужність 750 Вт
Віддавана потужність 475 Вт
Крутний момент 1.9 Нм
Оберти:
на холостому ходу 11 500 об/хв
під навантаженням 7 000 об/хв
Довжина мережевого кабелю 2.5 м
Різьба шпинделя M 14
Вага 1.8 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 11500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Основная рукоятка | Не удлиненная |
| Вес | 1.8 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительная рукоятка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 157 ₴


