Акція

Ексцентрикова шліфмашина Metabo SXE 3150 600444000
6 491 ₴
- Готово к отправке
- Код: 600444000
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Ексцентрикова шліфмашина Metabo SXE 3150 є дещо спрощеним варіантом бестселера Metabo SXE 450 TurboTec. Новинка дозволяє досягти аналогічної якості шліфування і має відмінну надійність та ефективність роботи.
Особливості Metabo SXE 3150
- Легка та продуктивна шліфувальна машина з продуманою ергономікою та гарною якістю обробки поверхні.
- Завдяки системі регулювання обертів Metabo Vario(V) цим інструментом можна ефективно обробляти великий спектр різних матеріалів і досягати практично ідеальної поверхні.
- Нижня частина корпусу інструменту, в якій встановлений підшипник, виготовлена з міцного алюмінієвого сплаву. Таке рішення забезпечують високу точність роботи Metabo SXE 3150, гарну зносостійкість інструменту та відмінну надійність.
- Інженери Метабо постаралися забезпечити цю модель, ефективною системою відведення пилу. Перфорація в підошві, великий вентилятор, текстильний пиловий мішок, що легко очищається, й можливість підключення пилососа без необхідності використання додаткового оснащення. У цьому інструменті є все, що потрібно для ефективної роботи без пилу.
- Особливо слід відзначити опорну тарілку. Вона виготовлена з використанням передових технологій і гарантує легку й швидку зміну робочого оснащення, а також високу зносостійкість.
- Ефективна ергономіка та низький рівень вібрації для комфортної роботи.
Комплект постачання Metabo SXE 3150
- опорная тарілка на липучкці «multi-hole»
- текстильний мішок для пилу
- шестигранний ключ
- картонна коробка
Технічні характеристики
Номінальна споживана потужність 310 Вт
Кількість обертів холостого ходу 4 000-12 000 об/хв
Частота коливань при холостому ході 8 000 - 24 000 кл/хв
Діаметр диска 150 мм
Коливальний контур 3 мм
Довжина кабелю 4 м
Вага без кабелю 1,6 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | эксцентриковая |
| Потребляемая мощность | 310 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 12000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 150 мм |
| Основная рукоятка | Удлиненная |
| Вес | 1.6 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Крепление шлифлиста | Липучка |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 6 491 ₴





