Акція

Багатофункціональна шлифмашина Metabo FMS 200 Intec 600065500
2 156 ₴
- Нет в наличии
- Код: 600065500
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Опис
Багатофункціональна шлифмашина Metabo FMS 200 Intec унікальний інструмент з погляду співвідношення якості, функціональності та вартості. Дана шліфувальна машина завдяки дельтоподібній формі шліфуючої поверхні здатна виконувати поставлені завдання у важкодоступних місцях, відмінно підійде для шліфування кутів, кромок, оптимальна для обробки поверхні стелі.
Особливості Metabo FMS 200 Intec
- Metabo FMS 200 Intec обладнана вбудованим пиловідсмоктувачем та системою фільтрації Intec, яка розрахована для багаторазового очищення.
- Під час роботи пил всмоктується прямо в блок мікрофільтра, значно зменшуючи тим самим забруднення робочого місця.
- Продуманий дизайн та зручна рукоятка з м'якою накладкою дозволяють працювати інструментом однією рукою, значно знижуючи при цьому втому оператора.
- Висока продуктивність Metabo FMS 200 Intec досягається завдяки оптимальному використанню поверхні шліфувального паперу, а також шліфувальній плиті з липучкою, що зменшує час на підготовку інструменту до роботи.
- Кульковий підшипник надійно захищений від пилу, забезпечуючи тим самим тривалу та безвідмовну роботу інструменту.
- Мінімальний рівень вібрації досягається завдяки спеціальній гумовій накладці в області захоплення.
Комплектація Metabo FMS 200 Intec
- касета для збирання пилу
- 1 складчастий фільтр
- кейс
Технічні характеристики
Споживана потужність 200 Вт
Частота коливань при холостому ході 26 000 об/хв
Кількість обертів холостого ходу 13 000 об/хв
Шліфувальна підошва 100 x 147 мм
Коливальний контур 1.4 мм
Довжина кабелю 2.8 м
Вага без кабелю 1.2 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Метабо |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | вибрационная |
| Потребляемая мощность | 200 Вт |
| Вес | 1.2 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
Информация для заказа
- Цена: 2 156 ₴



