Акція

Вібраційна шліфмашина Metabo FSR 200 Intec 600066500
2 819 ₴
- Готово к отправке
- Код: 600066500
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Вібраційна шліфмашина Metabo FSR 200 Intec професійний інструмент розроблений для інтенсивної експлуатації. Завдяки своїм вражаючим технічним характеристикам Metabo FSR 200 Intec може виконувати великі обсяги робіт досить тривалий час з мінімальною витратою зусиль з боку оператора. Це високоякісний, міцний інструмент, який надовго стане Вашим надійним помічником.
Особливості Metabo FSR 200 Intec
- Дуже низький рівень вібрації під час роботи забезпечується завдяки спеціальній гумовій накладці у місці захвату, а також відмінній збалансованості інструменту.
- Антивібраційну функцію також виконує міцна алюмінієва опорна панель та чотири надійні амортизатори, знижуючи тим самим навантаження на оператора та підвищуючи продуктивність.
- Висока продуктивність забезпечується зручною конструкцією Metabo FSR 200 Intec, а також оптимальним співвідношенням ваги та потужності.
- Підшипники надійно захищені від абразивного пилу, що гарантує своєю чергою довгий термін служби шліфувальної машини та її безвідмовну роботу.
- Машина обладнана вбудованим пиловідсосом та системою фільтрації Intec, яка максимально знижує кількість пилу при роботі.
- Поліуретанова шліфплита забезпечує щільний контакт Metabo FSR 200 Intec з оброблюваною поверхнею, що дозволяє проводити високоякісне шліфування, а також шліфування в кутах та важкодоступних місцях.
- Шліфпідошва обладнана липучкою та пристроєм для затискання, які максимально полегшують заміну шліфувального паперу.
Комплектація Metabo FSR 200 Intec
- пробивний елемент
- касета для збирання пилу
- 1 складчастий фільтр
- кейс
Технічні характеристики
Споживана потужність 200 Вт
Віддавана потужність 80 Вт
Частота коливань при холостому ході 26 000 об/хв
Кількість обертів холостого ходу 13000 об/хв
Шліфувальна підошва 114 х 102 мм
Коливальний контур 1.4 мм
Довжина кабелю 2.8 м
Вага без кабелю 1.3 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | вибрационная |
| Потребляемая мощность | 200 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 26000 об/мин |
| Основная рукоятка | Не удлиненная |
| Вес | 1.3 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Ширина шлифования | 102 мм |
| Крепление шлифлиста | Зажим / липучка |
| Размер хода платформы | 1.4 мм |
| Ширина ленты/листа | 114 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 819 ₴



