Акція

Лобзик Metabo STEB 100 Quick 601110000
7 020 ₴
- Готово к отправке
- Код: 601110000
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Лобзик Metabo STEB 100 Quick належати до класу професійних, має чудові характеристики, високий рівень комфорту та зручності під час роботи.
Особливості Metabo STEB 100 Quick
- Потужний та витривалий двигун, який впорається з високими та тривалими навантаженнями.
- Надійний редукторний механізм гарантує тривалі роки роботи без поломок.
- Висока точність виконання робіт, завдяки низькому розташуванню пружного напрямного ролика.
- Точне встановлення кількості обертів завдяки регулювальному колесу.
- Електронне регулювання обертів від сили натискання на пускову клавішу.
- Константна електроніка, залишає обороти практично незмінними, незалежно від навантаження. Ця функція дозволяє досягати високої якості різання.
- 4-х позиційний маятниковий хід дозволяє виконувати високоточні різі або максимально швидке пиляння з мінімальними навантаженнями на електромотор.
- Система зміни полотен Metabo Quick – це автоматичний викид полотна без застосування додаткових інструментів. Для зміни полотна досить просто потягнути за ричаг і вставити нове полотно.
- Перемикання режими здування тирси з робочої зони або режим підключення пилососа гарантують чудову видимість робочої зони та чистоту на робочому місці.
- Для виконання серійних різів, передбачена можливість фіксації кнопки увімкнення в натиснутому положенні.
- Надійна та довговічна опорна підошва з алюмінієвого лиття під тиском, з можливістю регулювання кута нахилу в обидва боки.
- Для виконання високоточних різів по прямій, передбачена можливість встановлення на напрямну шину.
- Так само додатково можна докупити циркуль з паралельним упором, для випилювання кіл і різання паралельно краю.
- Протиковзна накладна на рукоятці забезпечує повний контроль над інструментом під час роботи.
- ,
- Компактні розміри та невелика вага.
Комплект постачання Metabo STEB 100 Quick у картонній коробці
- всмоктувальний патрубок
- захисне скло
- захисна пластина від сколів
- шестигранний ключ
- картонна коробка
Технічні характеристики
Споживана потужність 710 Вт
Віддавана потужність 470 Вт
Частота ходів на холостому ході 1 000 – 3 100 об/хв
Хід пилкового полотна 22 мм
Рівні маятникового ходу 4
Діапазон нахилу підошви - 45 / + 45 °
Максимальна товщина різу:
сталевого листа 10 мм
кольорових металів 25 мм
деревини 100 мм
Вага без кабелю 2.1 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 710 Вт |
| Длина хода пилки | 22 мм |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 3100 ход/мин |
| Наклон подошвы | 45 град. |
| Материал подошвы | Алюминий |
| Вес | 2.1 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальная глубина пропила | |
| Максимальная глубина пропила (дерево) | 100 мм |
| Максимальная глубина пропила (алюминия) | 25 мм |
| Максимальная глубина пропила (цветного металла) | 25 мм |
| Максимальная глубина пропила (меди) | 25 мм |
| Максимальная глубина пропила (стали) | 10 мм |
| Максимальная глубина пропила (пластика) | 100 мм |
| Максимальная глубина пропила (керамики) | 10 мм |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Быстрозажимное крепление пилки | Да |
| Маятниковый ход | Да |
| Регулировка маятникового хода | 4 |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Защита от скалывания стружки, осколков | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 7 020 ₴





