Акція

Лобзик Metabo STEB 65 Quick 601030000
2 048 ₴
- Нет в наличии
- Код: 601030000
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Опис
Лобзик Metabo STEB 65 Quick легкий професійний інструмент призначений для нескладних розпилювальних робіт. Відрізняється чудовим балансом функціональності/продуктивності та ціни.
Модель має повний набір необхідної, для професійної роботи, функціональності – швидка зміна полотен, регулювання обертів, маятниковий хід та відмінна ергономіка.
Особливості Metabo STEB 65 Quick
- Невелика вага, компактні габаритні розміри та добре продумана ергономіка. М'які гумові накладки на ручці з рельєфною поверхнею, дозволяють комфортно тримати інструмент у руці та повністю його контролювати у процесі роботи.
- Полотна кріпляться за допомогою затискача Metabo Quick - лише одним важелем, без використання додаткових інструментів за частки секунди Ви можете легко зняти та поставити потрібне полотно.
- Лобзик Metabo STEB 65 Quick підходить для роботи з матеріалами, що мають різні властивості, завдяки системі регулювання обертів. За допомогою коліщатка Ви задаєте максимальну швидкість руху полотна визначаючи, тим самим, найбільш ефективний режим роботи інструменту.
- 4-ступеневий маятниковий хід, дозволить знайти оптимальний баланс між швидкістю різу та чистотою пропилу.
- Функція здуву тирси, забезпечує хороший огляд зони пропилу.
- Стандартний, 28 мм, патрубок для підключення пилососа для ефективного відведення тирси.
- Лита алюмінієва підошва з можливістю регулювання кута нахилу в діапазоні +/- 45°.
- Шестигранний ключ регулювання підошви зручно зберігається у спеціальному відділенні.
- Кабель живлення завдовжки 2,5 метри.
Комплект постачання Metabo STEB 65 Quick
- захисне скло
- шестигранний ключ
- картонна коробка
Технічні характеристики
Споживана потужність 450 Вт
Віддавана потужність 230 Вт
Частота ходів на холостому ході 600 – 3 000 об/хв
Хід пилкового полотна 18 мм
Рівні маятникового ходу 4
Діапазон нахилу підошви - 45 / + 45 °
Максимальна товщина різу:
сталевого листа 6 мм
кольорових металів 18 мм
деревини 65 мм
Вага без кабелю 1.9 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 450 Вт |
| Длина хода пилки | 18 мм |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 3000 ход/мин |
| Наклон подошвы | 45 град. |
| Материал подошвы | Алюминий |
| Вес | 1.9 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальная глубина пропила | |
| Максимальная глубина пропила (дерево) | 65 мм |
| Максимальная глубина пропила (алюминия) | 18 мм |
| Максимальная глубина пропила (цветного металла) | 18 мм |
| Максимальная глубина пропила (меди) | 18 мм |
| Максимальная глубина пропила (стали) | 6 мм |
| Максимальная глубина пропила (пластика) | 65 мм |
| Максимальная глубина пропила (керамики) | 10 мм |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Маятниковый ход | Да |
| Регулировка маятникового хода | 3 |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Защита от скалывания стружки, осколков | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 048 ₴



