
Перфоратор Metabo UHEV 2860-2 Quick 600713500
16 026 ₴
- Готово к отправке
- Код: 600713500
- +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
Опис
Перфоратор Metabo UHEV 2860-2 Quick новинка в лінійці мультиперфораторів Metabo. Модель, яка за своїми можливостями та технічними характеристиками, може стати однією з найбільш універсальних та функціональних у класі 2-х кілограмових машин. Новинка є заміною одного з найкращих перфораторів Metabo моделі UHE 2850 Multi.
Ключові особливості Metabo UHEV 2860-2 Quick
- Висококласний, повністю перероблений і значно оптимізований порівняно з попередньою моделлю двошвидкісний редуктор. Дві швидкості дають можливість ефективно свердлити як бетон, так і метал, дерево, пластик і т.д.
- Для повного контролю над машиною, електроніка регулювання обертів Metabo Vario-Tacho-Constamatic. Система дозволить перед початком роботи обмежити максимальну швидкість обертання та відповідає за підтримання постійних оборотів незалежно від навантаження.
- Муфта Metabo S-automatic – механізм, що оберігає користувача від зворотного удару. У разі, якщо бур заклинює в матеріалі, муфта відключає обертання, там дозволяючи уникнути травм.
- Перфоратор Metabo UHEV 2860-2 Quick отримав новий двигун лінійки Metabo Marathon останнього покоління. На відміну від аналогів, мотори Marathon мають багатошаровий захист обмоток від агресивного впливу абразивного пилу. Завдяки цій особливості двигуни чудово почуваються в запилених приміщеннях і добре переносять важкі роботи.
- Оновлена конструкція корпусу – центр ваги інструменту знаходиться близько до ручки, завдяки чому машиною комфортно працювати під будь-яким кутом. Сама рукоятка має оптимізовану форму, яка дозволить менше напружувати кисть для контролю перфоратора під час роботи.
- Всі перемикачі та, особливо, нижній перемикач режимів роботи відмінно захищені від пилу.
- Заміна патронів перфоратора Metabo UHEV 2860-2 Quick виконується легко, швидко та без необхідності використання додаткових інструментів.
- Корпус редуктора з алюмінієвого сплаву не просто надійно захищає агрегат від ударів та пошкоджень у разі падіння, а й ефективно відводить тепло. Завдяки такому рішенню, машина чудово почувається під великими і інтенсивними навантаженнями.
- Електронна система блокування повторного увімкнення.
- Поворотний щіткотримач – як при прямому, так і реверсному обертанні Ви завжди отримуєте однакову потужність та ефективність.
- Кабель живлення має шарнірне кріплення, яке не заважає руху і перешкоджає заламуванню кабелю.
Комплектація Metabo UHEV 2860-2 Quick
- швидкозатискний свердлильний патрон
- додаткова рукоятка
- обмежувач глибини свердління
- валіза
Технічні характеристики
БЗП патрон у комплекті!
Патрон SDS-Plus
Споживана потужність 1100 Вт
Максимальна енергія удару 3,4 Дж EPTA
Максимальний крутний момент 18 Нм
Максимальна кількість ударів 4500 уд/хв.
Обороти:
на холостому ходу 0 – 900 / 0 – 2100 об/хв
при номінальному навантаженні 900 / 2100 об/хв
Максимальний діаметр свердління.
у бетоні 28 мм
у сталі 6 мм / 13 мм
у дереві 30 мм / 35 мм
Вага без мережевого кабелю 3,3 кг
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Тип патрона | SDS-quick |
| Режимы работы | Сверление, Сверление с ударом, Долбление (удар) |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 2100 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 4500 уд/мин |
| Максимальная сила удара | 3.4 Дж. |
| Вес | 3.3 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 28 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 35 мм |
| Максимальный диаметр сверления алмазной коронкой | 68 мм |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Ограничитель глубины сверления | Да |
- Цена: 16 026 ₴











