Акція

Акумуляторний перфоратор Metabo KH 18 LTX 24 Li-Power 5.2 Аг 601712650
21 744 ₴
- В наличии
- Код: 601712650
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Акумуляторний перфоратор Metabo KH 18 LTX 24 Li-Power 5.2 Аг має три режими роботи, завдяки чому досягається максимальна ширина робіт, де він стане незамінним помічником. До цієї комплектації входять два акумуляторні блоки серії Li-Power, ємністю по 5.2 Аг.
Особливості Metabo KH 18 LTX 24
- Три режими роботи роблять цю модель дуже універсальною.
- Модернізований щітковий двигун для виконання різноманітних завдань за складністю.
- Посилений ударний механізм і редуктор, дозволяють досягти сили удару у 2.1 Дж.
- Запобіжна муфта Metabo S-automatic для безпечної роботи, запобігає зворотному удару при раптовому заклинюванні бура в матеріалі.
- Електронне регулювання обертів та сили удару.
- Режим вибору положення зубила.
- Перфоратор KH 18 LTX 24 призначений для максимального свердління у бетоні Ø 24 мм, а оптимальні діаметри свердління 5 - 14 мм.
- Функція реверсу зі зручним розташуванням перемикача над пусковою клавішею.
- Для контролю зносу щіток та їх заміни, передбачений легкий доступ, без потреби розбирати весь перфоратор.
- Передня рукоятка з можливістю регулювання положення та встановленням обмежувача глибини.
- Яскраве світлодіодне підсвічування робочої зони.
- Задня рукоятка та кнопка пуску, обладнані протиковзкими накладками.
- Діаметр шийки редуктора 43 мм.
- Завдяки компактним розмірам та невеликій вазі, ідеальний варіант для тривалих робіт.
Комплект поставки Metabo KH 18 LTX 24 Li-Power 5.2 Аг
- 2 акумуляторні блоки Li-Power (18 В / 5,2 Аг)
- зарядний пристрій ASC 55 "AIR COOLED"
- додаткова рукоятка
- обмежувач глибини свердління
- кейс MetaBox 165 L
Технічні характеристики
Патрон SDS-Plus
Макс. енергія одного удару (EPTA) 2.1 Дж
Макс. кількість ударів 5 200 уд/хв
Оберти 0 – 1 400 об/хв
Максимальний діаметр свердління
бетону 24 мм
цегли коронкою 68 мм
дерева 30 мм
сталі 13 мм
Акумулятор 18 В, Li-Power
Ємність акумулятора 5,2 Аг
Вага (без АКБ) 2,6 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режимы работы | Сверление, Сверление с ударом, Долбление (удар) |
| Питание | Аккумулятор |
| Максимальное количество оборотов | 1400 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 5200 уд/мин |
| Максимальная сила удара | 2.1 Дж. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 5.2 А·ч |
| Тип зарядного устройства | Обычное |
| Вес | 2.6 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 24 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 30 мм |
| Максимальный диаметр сверления алмазной коронкой | 68 мм |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 1 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Ограничитель глубины сверления | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
Информация для заказа
- Цена: 21 744 ₴




