Акція

Акумуляторний перфоратор Metabo BH 18 LTX BL 16 600324500
21 662 ₴
- Готово к отправке
- Код: 600324500
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Акумуляторний перфоратор Metabo BH 18 LTX BL 16 має компактні розміри та малу вагу, завдяки чому, відмінно підходить для нескладних, але тривалих робіт. Його гідно оцінять майстри, які займаються фасадними роботами, обшивкою всередині приміщення, установкою вікон й т.д.
Особливості Metabo BH 18 LTX BL 16
- Легкий та компактний двох режимний перфоратор (свердління, свердління з ударом).
- Економний й високопродуктивний двигун безщіткового типу.
- Повнохвильова електроніка Vario-Tacho-Constamatic (VTC) - дозволяє регулювати оберти від сили натискання на кнопку пуску, а також підтримує їх незмінними не залежно від навантаження.
- Надійний ударний механізм.
- Задня рукоятка обладнана системою гасіння вібрації Metabo VibraTech (MVT).
- Для безперервної роботи, передбачено блокування кнопки включення в натиснутому положенні.
- Захисна муфта, що запобігає зворотному ударові при раптовому заклинюванні бура.
- Робоча зона підсвічується за допомогою вбудованого світлодіодного підсвічування.
- Регульована передня рукоятка з можливістю установки обмежувача глибини.
- Протиковзна та антивібраційна накладка на задній рукоятці.
- Технологія Ultra-M для максимальної продуктивності та захисту інструменту, акумуляторів та зарядного пристрою.
- Повна сумісність з акумуляторними батареями 18 вольт серій Li-Power, LiHD й новіших модифікацій.
- Мала вага та компактні розміри, гарантують тривалу роботу без втоми.
Комплект постачання Metabo BH 18 LTX BL 16
- додаткова рукоятка
- обмежувач глибини свердління
- 2 акумуляторні блоки Li-Power (18 В / 2,0 А-год)
- зарядний пристрій SC 30
- кейс metaBox 145 L
Технічні характеристики
Патрон SDS-Plus
Безщітковий мотор
Макс. енергія одного удару (EPTA) 1,3 Дж
Макс. кількість ударів 5250 уд/хв
Оберти 0 – 730 об/хв
Максимальний діаметр свердління
бетону 16 мм
дерева 20 мм
сталі 13 мм
Акумулятор 18 В / 2.0 Аг, Li-Power
Вага (без АКБ) 1,6 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Конструкция перфоратора | Бочковой |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режимы работы | Сверление, Сверление с ударом |
| Питание | Аккумулятор |
| Максимальное количество оборотов | 730 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 5250 уд/мин |
| Максимальная сила удара | 1.3 Дж. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип зарядного устройства | Обычное |
| Вес | 1.6 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 16 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 20 мм |
| Максимальный диаметр сверления алмазной коронкой | 68 мм |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 1 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Ограничитель глубины сверления | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
Информация для заказа
- Цена: 21 662 ₴





