Акція

Перфоратор Metabo KHE 2645 Q 601711500
12 972 ₴
- В наличии
- Код: 601711500
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Перфоратор Metabo KHE 2645 Q новинка 2021 року від Метабо. Основна відмінність від моделі KHE 2645, це наявність системи Metabo Quick. Цей перфоратор отримав новий редуктор, електронний вузол та оновився дизайн.
Особливості Metabo KHE 2645 Q
- Три режими роботи дозволяють значно розширити сферу застосування.
- Новий потужніший двигун значно покращив показники продуктивності в порівнянні з моделлю попереднього покоління.
- Наявність системи Quick, дозволяє за лічені секунди зняти патрон SDS-Plus і одягнути трикулачковий патрон під свердла, і навпаки.
- Покращений і посилений ударний механізм дозволяє досягти максимальної сили одиничного удару в 2,9 Дж (за стандартом EPTA).
- Цільний корпус двигуна для максимальної надійності та довговічності.
- Кількість обертів та сила удару, плавно регулюються залежно від сили натискання на пускову клавішу.
- Однаковий крутний момент у дві сторони обертання завдяки поворотному щіткотримачу.
- Максимальну безпеку оператора забезпечує захисна муфта Metabo S-automatic, яка роз'єднує привід у момент заклинювання бура в оброблюваному матеріалі.
- Metabo KHE 2645 має на своєму корпусі, кнопці, передній та задній рукоятці, протиковзке покриття.
- Максимальний діаметр буріння в бетоні 26 мм, оптимальні діаметри буріння до 16 мм.
- Пускову кнопку можна зафіксувати в натиснутому положенні для виконання тривалих робіт без втоми.
- Передня рукоятка з можливістю регулювання положення для максимальної зручності під час роботи.
- Шийка редуктора має діаметр 43 мм.
- Обмежувач глибини буріння, що регулюється.
- Місце для кріплення інструментального ременя безпеки.
- Компактні розміри та мала вага.
Комплектація Metabo KHE 2645 Q
- передня рукоятка
- SDS-Plus патрон
- обмежувач глибини
- валіза
Технічні характеристики
Патрон SDS-Plus
Споживана потужність 850 Вт.
Віддівана потужність 385 Вт
Максимальна енергія удару EPTA 2,9 Дж
Максимальна кількість ударів 4 260 уд/хв
Обороти:
на холостому ходу 0 – 1 150 об/хв
при номінальному навантаженні 850 об/хв
Максимальний діаметр свердління
бетону 26 мм
свердлильною коронкою 68 мм
дерева 30 мм
сталі 13 мм
Вага без мережевого кабелю 2,9 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Тип патрона | SDS-quick |
| Режимы работы | Сверление, Сверление с ударом, Долбление (удар) |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 850 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 1150 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 4260 уд/мин |
| Максимальная сила удара | 2.9 Дж. |
| Вес | 2.9 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 26 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 30 мм |
| Максимальный диаметр сверления алмазной коронкой | 82 мм |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 1 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Ограничитель глубины сверления | Да |
Информация для заказа
- Цена: 12 972 ₴





