
Ударний дриль Metabo SBE 800 601744500
4 394 ₴
- Нет в наличии
- Код: 601744500
- +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
Опис
Ударний дриль Metabo SBE 800 модель 2023 року у класі потужних двошвидкісних ударних дрилів. Metabo, як винахідник ударних дрилів, представив чудово збалансовану модель з гарною функціональністю, зручним дизайном та чудовим поєднанням ціна/продуктивність.
Дриль Metabo SBE 800 має набір всіх необхідних, для інтенсивної та ефективної роботи, функцій – двошвидкісний редуктор, електроніку регулювання обертів, муфту розчеплення Metabо S-automatic, зручний швидкозатискний патрон Metabo Futuro Plus.
Особливості Metabo SBE 800
- Режими ударного та безударного свердління, дозволяють ефективно працювати з різними матеріалами - починаючи від пластику та дерева, закінчуючи каменем та цеглою. Ця модель у поєднанні з правильно підібраними свердлами дозволить Вам спокійно впоратися з величезним асортиментом робіт.
- Електроніка Metabo Variospeed (V) дозволить плавно регулювати кількість обертів дриля, що, своєю чергою, суттєво підвищує точність роботи. Крім цього, новинка обладнана коліщатком для попереднього обмеження кількості обертів. Механічний двох швидкісний редуктор не тільки змінює швидкість роботи, а й максимальний крутний момент.
- Муфта безпеки Metabo S-automatic - моментально відключає обертання при заклинюванні інструменту, тим самим оберігає користувача від можливої травми, а інструмент від пошкоджень.
- Реверс зі зручним перемикачем.
- Новий дизайн корпусу, продумана ергономіка, зручні рукоятки та великі перемикачі.
- Шпиндель із внутрішнім шестигранником для ефективної та комфортної роботи у режимі шуруповерта.
Комплект постачання Metabo SBE 800
- додаткова рукоятка
- обмежувач глибини свердління
- кейс
Технічні характеристики
Споживана потужність 800 Вт
Віддавана потужність 400 Вт
Патрон швидкозатискний
Діапазон затиску патрона 1.5 - 13 мм
Кількість обертів:
без навантаження 0–1200 / 0–3200 об/хв
при номінальному навантаженні 0–850 / 0–2200 об/хв
Макс. кількість ударів 58 000 уд/хв
Макс. крутний момент 26 / 10 Нм
Максимальний діаметр свердління:
сталь 13 / 8 мм
деревина 40 / 25 мм
камінь 20 мм
Діаметр шийки редуктора 43 мм
Різьба шпинделя 1/2 " - 20 UNF
Довжина кабелю 4.1 м
Вага 2,3 кг
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Дрель |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | ударный |
| Минимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Максимальный крутящий момент | 26 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 2200 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 58000 уд/мин |
| Материал корпуса редуктора | Литой алюминий |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Ограничитель глубины сверления | Да |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 40 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 18 мм |
| Максимальный диаметр сверления алмазной коронкой | 20 мм |
- Цена: 4 394 ₴





