Акція

Точило Metabo DS 150 M 604150000
3 599 ₴
- Нет в наличии
- Код: 604150000
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Опис
Точило Metabo DS 150 M - це незамінний помічник у будь-якій майстерні, виробництві, будівництві, гаражі або навіть будинку. Завдяки даному точилу, можна виконати різні роботи із заточування, шліфування, зачистки і т.д. Завдяки компактним розмірам не займає багато місця. Завдяки безщітковим технологіям, має високу надійність.
Особливості Metabo DS 150 M
- Асинхронний двигун, що не потребує обслуговування, з низьким рівнем шуму та вібрації.
- Надійні металеві захисні щитки зі швидким та простим доступом до заміни шліфувальних кругів.
- На однофазному двосторонньому точилі Metabo DS 150 встановлено шліфувальні круги з різним зерном, які дозволяють виконувати як грубі, так і чистові роботи.
- Утримувачі заготовок, що регулюються без інструменту, гарантують максимальну зручність у роботі.
- Мінімізувати рівень вібрації вдається завдяки спеціальним гумовим ніжкам у нижній частині корпусу.
- Прозорі захисні щитки з можливістю регулювання, надійно захищають оператора від іскор та дозволяють повністю контролювати процес виконання робіт.
Комплект постачання Metabo DS 150 M
- шлифовальні круги з нормального корунда 36 Р та 60 N
- скло для захисту очей від іскор
- тримач для заготовки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Точильный |
| ЧПУ | Нет |
| Потребляемая мощность | 0.37 кВт |
| Число оборотов холостого хода | 2980 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 150 мм |
| Количество скоростей | 1 шт |
| Диаметр посадочного отверстия | 20 мм |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Общие параметры | |
| Вес | 8.7 кг |
| Длина | 345 мм |
| Ширина | 197 мм |
| Высота | 235 мм |
| Дополнительные параметры | |
| Количество дисков | 2 шт |
| Толщина диска | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 599 ₴





