Акція

Точило Metabo DS 125 M 604125000
3 199 ₴
- Нет в наличии
- Код: 604125000
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Опис
Точило Metabo DS 125 M - простий у використанні та компактний інструмент для шліфувальних, заточувальних робіт, а також видалення задир із металевих заготовок. Завдяки своїм компактним розмірам не займає багато місця.
Особливості Metabo DS 125 M
- Безщітковий двигун, що не потребує обслуговування, забезпечує низький рівень вібрації та шуму.
- Надійні металеві захисні кожухи, дозволяють проводити швидку та просту заміну шліфувальних кіл.
- Тримачі заготовок із можливістю регулювання без застосування додаткового інструменту.
- Живлення від однофазного змінного струму.
- У нижній частині корпусу розташовані гумові ніжки, які запобігають ковзанню під час роботи, а також значно знижують рівень вібрації.
- Прозорі скляні щитки, що регулюються без інструмента, захищають очі оператора від іскор під час роботи.
Комплект постачання Metabo DS 125 M
- шлифовальні круги з нормального корунда 36 Р та 60 N
- скло для захисту очей від іскор
- тримач для заготовки
- картонна коробка
Технічні характеристики
Напруга в мережі 220 - 240 В
Споживана потужність 200 Вт
Віддавана потужність 110 Вт
Кількість обертів холостого ходу 2980 об /хв
Розмір шліфувального круга 125x20x20 мм
Крутий момент 1.1 Нм
Довжина кабелю 1.8 м
Вага 6,7 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Точильный |
| ЧПУ | Нет |
| Потребляемая мощность | 0.2 кВт |
| Число оборотов холостого хода | 2980 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Количество скоростей | 1 шт |
| Диаметр посадочного отверстия | 20 мм |
| Общие параметры | |
| Вес | 6.7 кг |
| Длина | 330 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Высота | 224 мм |
| Дополнительные параметры | |
| Количество дисков | 2 шт |
| Толщина диска | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 199 ₴





