Акція

Дискова пилка Metabo KS 55 600855000
4 893 ₴
- Нет в наличии
- Код: 600855000
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Опис
Дискова пилка Metabo KS 55 компактна, але водночас потужна пилка для столярних та загальнобудівельних робіт.
Основні особливості Metabo KS 55
- Потужний та надійний мотор 1200 Вт
- Довговічна сталева штампована підошва. підходить для важких умов експлуатації.
- Плавне регулювання глибини різу від 0 до 55 мм.
- Регулювання кута нахилу підошви до 47°.
- Пила Metabo KS 55 обладнана захистом від випадкового включення для безпечної роботи.
- Фіксатор шпинделя дозволяє швидко та просто міняти диски.
- Не ковзаючі накладки Softgrip на ручках.
- Можливість підключення пилососа забезпечує чистоту на робочому місці.
Комплектація Metabo KS 55
- твердосплавний диск 18 зубів
- паралельний упор/напрямна
- адаптер для підключення до пилососу
- шестигранний ключ
- картонна коробка
Технічні характеристики
Споживана потужність 1200 Вт
Віддівана потужність 670 Вт
Пиляльний диск 160 х 20 мм
Обороти:
на холостому ходу 5600 об/хв
при номінальному навантаженні 4400 об/хв
Максимальна глибина пропилу:
під кутом 90° 55 мм
під кутом 45° 39 мм
Швидкість пиляння при номінальному навантаженні 37 м/с
Крутний момент 5 Нм
Довжина кабелю 4 м
Вага без мережевого кабелю 4 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 160 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 20 мм |
| Максимальное количество оборотов | 5600 об/мин |
| Максимальная глубина пропила | 55 мм |
| Угол наклона | 45 град. |
| Вес | 4 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Защитный кожух | Да |
| Параллельный упор | Да |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
Информация для заказа
- Цена: 4 893 ₴




