
Рубанок Metabo HO 26-82 602682000
10 988 ₴
- Готово к отправке
- Код: 602682000
- +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
Опис
Рубанок Metabo HO 26-82 ергономічна, легка та зручна у роботі модель з фрезерованою підошвою, виготовленою з міцного алюмінієвого сплаву.
Відмінний професійний інструмент для вирішення широкого кола задач легкого та середнього рівня складності.
Особливості Metabo
Особливості Metabo HO 26-82
- Продумана та добре збалансована конструкція. Рубанок чудово лежить у руках та добре контролюється. Міцна, жорстка та зносостійка підошва гарантує високу точність та якість обробки, а V-подібна виїмка дозволяє просто знімати фаску.
- Проста та зручна система безступеневого регулювання глибини зняття матеріалу.
- Модель Metabo HO 26-82 обладнана зручною системою відведення пилу з можливість підключення, на вибір, пилососу або текстильного мішка. Патрубок пиловідведення має загнуту під кутом форму та не заважає у процесі роботи.
- Проста та зручна система зміни стругальних ножів.
- Можливість фіксації кнопки включення у нестиснутому положені.
- Модель обладнана паралельним упором для точного та зручного ведення інструменту по поверхні матеріалу.
- Рукоятка зручно форми з ковзною накладкою Softgrip.
Комплект постачання Metabo HO 26-82
- 1 двосторонній стругальний ніж в комплекті
- паралельний упор
- шаблон для налаштування
- з’єднувальна деталь для пиловидалення
- адаптер для відведення стружки
- текстильний мішок для пилу
- шестигранний ключ
- картонна коробка
Технічні характеристики
Номінальна споживана потужність 620 Вт
Віддавана потужність 360 Вт
Оберти:
холостого ходу 17 000 об/хв
при номінальному навантаженні 11 200 об/хв
Ширина стругання 82 мм
Глибина стругання 0 – 2,6 мм, регулюється
Найбільша глибина паза 9 мм
Довжина підошви 295 мм
Довжина кабелю 4 м
Вага без кабелю 2.7 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 620 Вт |
| Максимальная глубина строгания | 2.6 мм |
| Максимальная ширина строгания | 82 мм |
| Максимальное количество оборотов | 1700 об/мин |
| Вес | 2.7 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Упор для выборки четверти | Да |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка глубины строгания | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
- Цена: 10 988 ₴



