
Акумуляторний шуруповерт Metabo BS 18 LTX BL I 602358500
15 936 ₴
- Нет в наличии
- Код: 602358500
- +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
Акумуляторний шуруповерт Metabo BS 18 LTX BL I оновлена версія базової моделі безщіткового шуруповерта Metabo LTX серії. Новинка отримала новий мотор, який, на відміну від свого попередника, виготовлений у вигляді моноблока.
Таке рішення дозволило збільшити продуктивність двигуна та підвищити його надійність та витривалість. При цьому вдалося трохи зменшити вагу і габаритні розміри самого мотора, а також поліпшити його захист від пилу.
Особливості Metabo BS 18 LTX BL I
- Новий високонадійний безщітковий двигун - компактніший, легший, ефективніший та більш захищений за своїх попередників.
- Електронна муфта регулювання крутного моменту Metabo Precission Stop - вибирайте оптимальний крутний момент у діапазоні від 1 до 20 Нм та будьте впевнені в тому, що всі шурупи будуть загвинчуватися з постійним зусиллям.
- Режим роботи Metabo Impuls - простіше засвердлюватися на гладких поверхнях, а також значно легше працювати із саморізами зі "злизаними" шліцами.
- Metabo BS 18 LTX BL Impuls обладнаний шпинделем із внутрішнім шестигранником - знімайте патрон, вставляйте біти прямо у шпиндель й працюйте швидко та ефективно.
- Корпус редуктора виготовлений з міцного алюмінієвого сплаву та відлитий під високим тиском. Така технологія виключає повітряні камери, що гарантує високу міцність та відмінну теплопровідність конструкції.
- Шийка корпусу редуктора відповідає індустріальному стандарту та її діаметр дорівнює 43 мм. Ви можете спокійно ставити цей шуруповерт у свердлильну стійку для стаціонарної роботи.
- Електронна система захисту від зворотного удару, при раптовому заклинюванні свердла.
- Ще однією відмінністю від конкурентів моделі Metabo BS 18 LTX BL I є продумана ергономіка й високий рівень комфорту при роботі з інструментом. Модель відмінно лежить у руці, обладнана зручним світлодіодним підсвічуванням робочої зони, всі кнопки та перемикачі приємні на дотик, чіткі й зрозумілі у роботі. Шуруповерт поставляється зі зручним гаком для фіксації на поясі.
- Комплексна система моніторингу Metabo Ultra-M стежить за тим, щоб, навіть під дуже великими навантаженнями, всі елементи інструменту та акумуляторні батареї працювали у штатному режимі. Під час заряджання акумуляторів система контролює стан кожної банки та гарантує їх рівномірну та повну зарядку.
Комплект постачання Metabo BS 18 LTX BL I
- гачок для носіння на ремені та відділення для насадок
- 2 акумуляторні блоки Li-Power (18 В / 4,0 А·год)
- зарядний пристрій ASC 55 "AIR COOLED"
- додаткова рукоятка
- кейс metaBox 145 L
Технічні характеристики
Патрон швидкозатискний
Безщітковий мотор
Діапазон затиску патрона 1.5 - 13 мм
Кількість обертів холостого ходу:
1-ша швидкість 0 - 550 об/хв
2-га швидкість 0 - 2000 об/хв
Макс. крутний момент:
жорсткий 130 Нм
м'який 65 Нм
Макс. діаметр свердління:
сталь 13 мм
дерево 68 мм
Діапазон регулювання крутного моменту 1 - 20 Нм
Акумулятор 18 В, Li-Power
Ємність акумулятора 4.0 Аг
Вага (без АКБ) 1.7 кг
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | ударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Максимальный крутящий момент | 130 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/мин |
| Материал корпуса редуктора | Литой алюминий |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Тормоз двигателя | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 68 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
- Цена: 15 936 ₴






