
Акумуляторний шуруповерт Metabo BS 18 LT BL 602325550
13 806 ₴
- В наличии
- Код: 602325550
- +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
Акумуляторний шуруповерт Metabo BS 18 LT BL – перший шуруповерт серії Metabo LT обладнаний найновішим безщітковим двигуном Metabo.
Апарат, на відміну від звичайної моделі, став легшим (на 400 грамів), швидше (на 500 об/хв. на 2-й швидкості), надійнішим і витривалішим. Новинка розрахована на професійних майстрів, які шукають високонадійного та продуктивного акумуляторного шуруповерта, для широкого кола завдань. На цей час ця модель, мабуть, є найбільш універсальною машиною серед усіх шуруповертів Метабо.
Особливості Metabo BS 18 LT BL
- Безколекторний електромотор останнього покоління від Metabo. Двигун виконаний у вигляді єдиного інтегрованого вузла, що дозволило інженерам досягти суттєвого зниження його маси, значно збільшити відмовостійкість та забезпечити відмінний захист від пилу.
- Класний та перевірений часом редуктор, який віддає до 75 Нм крутного моменту.
- Система регулювання крутного моменту, має 20 положень та дозволяє вибрати силу загвинчування у діапазоні від 0,7 Нм до 8 Нм.
- Модель Metabo BS 18 LT BL дуже зручно лежить у руках. При вагомих технічних показниках, шуруповерт дуже легкий та компактний. Для зручності роботи на лісах, під стелею, а також для зручності при частих переміщеннях, апарат поставляється зі зручним гаком для фіксації на поясі.
- Підсвічування робочої зони – дозволяє працювати у місцях з поганим освітленням значно комфортніше та ефективніше.
- Унікальна технологія Metabo ULTRA-M гарантує стабільну та ефективну роботу акумуляторів протягом усього терміну служби. Завдяки цій системі, Метабо стала першим виробником у світі, який дає повну 3-річну гарантію на акумулятори.
Комплект постачання Metabo BS 18 LT BL
- гачок для носіння на ремені та відділення для насадок
- 2 акумуляторні блоки Li-Power (18 В / 2,0 А·год)
- зарядний пристрій ASC 55 "AIR COOLED"
Технічні характеристики
Патрон швидкозатискний
Безщітковий мотор
Діапазон затиску патрона 1.5 - 13 мм
Кількість обертів холостого ходу:
1-ша швидкість 0 - 600 об/хв
2-га швидкість 0 - 2100 об/хв
Макс. крутний момент:
жорсткий 75 Нм
м'який 34 Нм
Макс. діаметр свердління:
сталь 13 мм
дерево 38 мм
Діапазон регулювання крутного моменту 0.7 - 8 Нм
Акумулятор 18 В, Li-Power
Ємність акумулятора 2.0 Аг
Вага (без АКБ) 1.2 кг
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Количество степеней затяжки | 23 |
| Максимальный крутящий момент | 75 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 2100 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Тормоз двигателя | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 38 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
- Цена: 13 806 ₴





