Акція

Акумуляторний шуруповерт Metabo BS 18 L BL Q 602327500
8 412 ₴
- Готово к отправке
- Код: 602327500
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторний шуруповерт Metabo BS 18 L BL Q - новинка 2019 року, творцям якої вдалося максимально поєднати вражаючі технічні показники, простоту та максимум комфорту в експлуатації, а також інноваційні технології. Завдяки цьому вийшов продуктивний, зручний та високоякісний шуруповерт, що вигідно відрізняється від існуючих аналогів.
Особливості Metabo BS 18 L BL Quick
- Безщітковий електромотор може похвалитися більш економним споживання енергії, він став компактнішим, більш захищеним та продуктивнішим.
- Патрон із системою Quick легко знімається зі шпинделя, який оснащений внутрішнім шестигранником, завдяки цьому інструмент стає компактнішим і ергономічнішим. На місце патрона Ви можете встановити кутову насадку для роботи у важкодоступних місцях.
- Двох швидкісний редуктор видає до 60 Нм крутного моменту, він розрахований на великі навантаження і дозволяє виконувати завдання підвищеної складності.
- Регулювання крутного моменту, 0.5 - 5 Нм для широкого спектру робіт.
- Модель Metabo BS 18 L BL Q оснащений також сталевою кліпсою, за допомогою якої за потреби Ви можете закріпити інструмент у себе на поясі.
- Яскраве підсвічування зони свердління або загвинчування.
- Технологія Metabo Ultra-M контролює стан акумуляторів під час заряджання, забезпечуючи тим самим щадну процедуру підзарядки та тривалий термін експлуатації батарейок.
- 3-річна гарантія поширюється як на акумуляторні блоки, так і на сам шуруповерт.
Комплект постачання Metabo BS 18 L BL Q
- гачок для носіння на ремені
- 2 акумуляторні блоки Li-Power (18 В / 2,0 А-год)
- зарядний пристрій SC 30
- кейс MetaBox 145
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Количество степеней затяжки | 20 |
| Максимальный крутящий момент | 60 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1850 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Тормоз двигателя | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 32 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип зарядного устройства | Обычное |
Информация для заказа
- Цена: 8 412 ₴







