Акція

Акумуляторний шуруповерт Metabo BS 18 602207550
5 392 ₴
- Нет в наличии
- Код: 602207550
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акумуляторний шуруповерт Metabo BS 18 модель яка дивує співвідношенням функціональних можливостей та габаритних розмірів. Мало того, що це один із найкомпактніших шуруповертів 18 В на ринку України, так ще й найпродуктивніший.
Особливості Metabo BS 18
- Дуже компактний та легкий. Габаритні розміри та вагу можна порівняти з машинами серії PowerMaxx 10,8.
- Довжина корпусу дозволяє працювати в дуже вузьких місцях, а невелика вага, виконувати більш трудомісткі завдання й, при цьому, втомлюватися значно менше.
- Модель обладнана вбудованим світлодіодом для підсвічування робочої зони - Ви можете спокійно працювати при слабкому освітленні.
- Збоку можна встановити гак для фіксації шуруповерта на поясі, що суттєво спрощує роботу на висоті.
- Попри свої габарити та прийнятну вартість, ця модель обладнана новітньою системою Metabo ULTRA-M, яка дозволяє отримувати максимум від акумуляторного інструменту, ця система контролює стан як шуруповерта, так і акумуляторів, та захищає від пошкоджень при інтенсивних навантаженнях.
Комплект постачання Metabo BS 18
- гачок для носіння на ремені
- 2 акумуляторні блоки Li-Power (18 В / 1,5 А-год)
- зарядний пристрій SC 30
- пластиковий кейс
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Минимальный диаметр патрона | 1 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Количество степеней затяжки | 20 |
| Максимальный крутящий момент | 48 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1600 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Нет |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Тормоз двигателя | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип зарядного устройства | Обычное |
Информация для заказа
- Цена: 5 392 ₴




