
Пила ARS CT-32E серпоподібна з кобурою (АРС CT-32E)
1 619 ₴
- Нет в наличии
- Код: 121000881512
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ручна садова пилка є одним із найбільш багатофункціональних та практичних інструментів у садівництві. ARS corporation славиться передовими технологіями, найвищою якістю стали своїх інструментів та унікальними технологічними розробками, завдяки чому ця японська компанія і отримала визнання у мільйонів фахівців у всьому світі.
Пила ARS CT-32 – ергономічно вигнута ручна пилка з пластиковою прогумованою ковзною рукояткою, створена для максимального комфорту. Лезо пили жорстко хромоване, довжиною 320 мм, виготовлене з твердої сталі, покритої нікелем. Що робить її стійкою до іржі та вологи. Пила садова ars досить легка (вагою 430 г), що робить її дуже зручною та допомагає спростити роботу.
Основні характеристики:
товщина: 12 мм;
ширина зуба: 4 мм;
загальна довжина: 500 мм;
лезо зі сталі, покрите нікелем;
виробник: ARS corporation (Японія).
Обрізка садових дерев робить їх привабливішими, а також може покращити здоров'я та врожайність квітучих або родючих чагарників. Свого часу сучкоріз чи секатор не зможе справлятися з подібною роботою. Пила ars застосовується для швидкого, комфортного та безпечного зрізування гілок.
Придбати Пилку ARS CT-32 ви можете на сайті "Servis-prof". Пила ручна – це надійний та якісний інструмент для садової ділянки. Також у нашому Інтернет-магазині ви знайдете широкий вибір інших надгострих садових пилок світового виробництва.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARS |
| Страна производитель | Япония |
| Тип ручной пилы | ножовка |
| Назначение пилы (ножовки) | по дереву |
| Длина режущего полотна | 320 мм |
| Толщина режущего полотна | 1.2 мм |
| Материал ручки | пластмасса |
| Вес | 0.4 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 619 ₴



