
Ножиці для живоплоту Gardena EnergyCut 2 в 1(12303-20.000.00)
2 867 ₴
- Готово к отправке
- Код: 12303-20.000.00
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ножиці для живоплоту Gardena EnergyCut 2-в-1 - інструмент для надання форми чагарникам, живоплоту. Особливістю даної моделі є можливість збільшення потужності різу у 2,5 рази завдяки 2-х ступінчастій передачі, яка дозволяє однаково легко працювати з тонкими і товстими гілками.
Основні переваги ножиць для живоплоту Гардена EnergyCut 2-в-1:
-
Модель призначена для роботи з великими площами: вона оснащена довгими 230 мм лезами хвилеподібної форми. Для чого потрібне «хвилясте» лезо? За рахунок своєї форми такі леза краще «утримують» гілки, що дозволяє їх швидко обрізати, користувачеві доведеться виконувати менше рухів для обрізки живоплоту в порівнянні з інструментами з рівними лезами.
-
Леза виготовлені із загартованої сталі, мають гладке Non Stick покриття від налипання кори та листя, а також для захисту металу від корозії.
-
Для перемикання режиму різання передбачено зручний кнопковий перемикач зусилля різу. Користувач може працювати у звичайному режимі різання і з посиленням зусилля, що прикладається, у 2,5 рази.
-
Наявність м'якого буфера захисту рук користувача під час використання.
-
Ручки виготовлені з приємного на дотик пластику, мають ергономічну округлу форму для зручності використання при будь-якому положенні рук.
-
Низька маса інструменту завдяки використанню армованого скловолокном пластику.
-
Підходить для використання як сучкоріз.
-
Країна-виробник: Німеччина.
Рекомендуємо купити ножиці для живоплоту Gardena EnergyCut 2-в-1 для любительського та професійного садівництва.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | GARDENA |
| Страна производитель | Германия |
| Тип инструмента | Садовые ножницы |
| Форма лезвия | Волнистая |
| Длина лезвия | 230 мм |
| Материал рукоятки | Пластмасса |
| Общая длина | 601 мм |
| Вес | 1.1 кг |
| Дополнительные функции | |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Мешок насадка | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 2 867 ₴








