
Садовий секатор FELCO 160L обвідний
1 769 ₴
- В наличии
- Код: 121001004913
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Секатор Felco 160L – унікальна модель, яка призначена для здійснення чітких чистих зрізів. Виріб має бездоганні леза, які створені на основі висококласної сталі, що пройшла відповідне загартовування. Секатор Фелко демонструє досить тривалий термін служби, дуже зручний у використанні та виготовлений з урахуванням ергономіки.
Компанія Felco вже багато років постачає на ринок бездоганні садові інструменти. Представлений на цій сторінці секатор – один із найкращих зразків продукції швейцарського бренду.
Характеристики секатора Фелко 160L
Загальна довжина виробу – 220 мм;
Показник ваги – 190 г;
Інструмент здатний перерізати гілки діаметром до 25 мм;
Модель призначена для великих рук;
Особливості моделі – полегшена;
Усі деталі змінні;
Матеріал лез – якісна сталь;
Кут нахилу ріжучої частини передбачає легкість використання;
Матеріал ручок – високоміцний полімер, армований скловолокном.
Використання секатора Felco 160L
Модель відрізняється від інших кутом нахилу ріжучої частини, що знижує навантаження на м'язи під час роботи. Тому використання секатора є максимально комфортним для працівника. Ідеальна ергономічна форма ручок робить їх зручними для великої руки. Обрізання дерев та чагарників за допомогою такого секатора здійснюється швидко та ефективно. Секатор Felco 160L, ціна на який вас приємно порадує, має відмінне заточування лез. Гострота ріжучих елементів зберігається довго. У разі втрати ефективності інструменту можна придбати змінні леза до нього.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Felco |
| Страна производитель | Швейцария |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Длина лезвия | 60 мм |
| Максимальный диаметр реза | 25 мм |
| Общая длина | 220 мм |
| Вес | 0.19 кг |
| Дополнительные функции | |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 769 ₴



