
Пила складна ARS G-18L
1 199 ₴
- Готово к отправке
- Код: 121000881522
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Професійна складна пилка ARS-G-18L вже доступна для покупки в нашому інтернет-магазині. Виготовлена японським виробником пилка є якісною та надійною.
Компанія ARS відома у всьому світі серед фахівців у зеленій області своїми інструментами, адже вони відрізняються висококласними матеріалами, продуманим функціональним дизайном. Виготовлені на основі новітніх розробок на сучасному устаткуванні, вироби компанії користуються широкою популярністю та отримали масу позитивних відгуків.
ARS-G-18L - складана пилка, яка працює за принципом висування. Її використовують для різного роду обрізок або спилювання гілок молодого зеленого дерева або куща, але вона буде доцільною для виконання будь-яких робіт пов'язаних з обрізанням.
ARS-G-18L: характеристики
-загальна довжина інструменту: 410 мм;
-висота зубців: 4 мм;
-товщина полотна: 1, 2 мм;
-вага: 160 гр;
-лезо: високовуглецева сталь;
-доступне змінне полотно у разі потреби.
Особливості моделі пили ARS-G-18L
Найбільшою популярністю користується інструмент у садово-паркових галузях, лісових господарствах на виноградниках або під час робіт ландшафтними дизайнерами. Виріб є доцільним для виконання різних типів робіт.
Лезо вироби є дуже міцним і стійким до різноманітних пошкоджень, а його нова запатентована конструкція дозволяє не тільки виконати чистий акуратний і дуже чіткий зріз, але й уникнути втоми руки навіть при тривалій експлуатації інструменту.
Рекомендуємо не забувати про догляд за інструментом, після кожного використання його необхідно ретельно очищати спеціальними засобами для догляду та зберігати у закритому вигляді у місці, куди немає доступу дітям.
Придбати недорого пилку садову моделі ARS-G-18L від японського виробника ви можете просто зараз у нашому спеціалізованому інтернет-магазині. Товари, які ми вам пропонуємо, відомі у всьому світі своєю високою якістю та міцністю матеріалу. Доставка можлива методом, який ви оберете самостійно в процесі оформлення замовлення на сайті або під час розмови з менеджером.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARS |
| Страна производитель | Япония |
| Тип ручной пилы | ножовка |
| Назначение пилы (ножовки) | по дереву |
| Длина режущего полотна | 180 мм |
| Толщина режущего полотна | 1.2 мм |
| Материал ручки | пластмасса |
| Вес | 0.16 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴





