HUSQVARNA LC 353AWD
Надійна високопродуктивна газонокосарка з травозбірником, з унікальною системою приводу на всі чотири колеса. Відмінний вибір для косіння газонів великих розмірів, ділянок з нерівностями та ухилами, а також для косіння перерослої трави. Повний привід дає можливість косити даною моделлю навіть траву на схилах канав. Довговічна зварна дека з високоякісної сталі, двигун виробництва Honda з верхнім розподільним валом і функцією легкого запуску, який характеризується високими експлуатаційними властивостями і надійністю. Один з 3-х режимів косіння на вибір: з викидом зрізаної трави, збором її в травозбірник або мульчування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Страна производитель | Швеция |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Бензиновый двигатель |
| Рекомендуемая площадь | 1000 кв.м |
| Максимальная ширина скашивания | 530 мм |
| Высота скашивания | 101.6 мм |
| Тип травосборника | Мягкий |
| Объем травосборника | 65 л |
| Тип привода колес | Полный |
| Количество колес | 4 шт |
| Мульчирование | Да |
| Материал деки | Сталь |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Марка двигателя | HONDA |
| Объем двигателя | 166 куб. см |
| Мощность двигателя | 4.7 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество оборотов двигателя | 3200 об/мин |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 56 кг |
Информация для заказа
- Цена: 34 999 ₴





