Husqvarna 54
Модель Husqvarna 54 – це традиційна барабанна газонокосарка, яка прекрасно підходить для маленьких газонів. Зручність експлуатації, довговічність та неперевершена якість стрижки – все це про унікальні механічні газонокосарки Husqvarna.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Страна производитель | Швеция |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Ручной привод |
| Рекомендуемая площадь | 500 кв.м |
| Максимальная ширина скашивания | 40 мм |
| Высота скашивания | 38 мм |
| Тип травосборника | Мягкий |
| Объем травосборника | 45 л |
| Количество колес | 2 шт |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.3 кг |
Информация для заказа
- Цена: 5 999 ₴






