HUSQVARNA LC 356VP
Husqvarna LC 356VP - це надійна самохідна газонокосарка, що має велику потужність, з варіатором та легким запуском OHC-двигуна. Призначена для великих садів. Оснащена широкою, надійною сталевою декою та боковим викидом трави. Ергономічна та легка складана ручка, зручне зняття баку для трави та легке регулювання висоти зрізання роблять кожну операцію простішою. Надзвичайно великий колектор і лезо Collect дозволяють робити косіння швидким та комфортним, залишаючи газон охайним, і з чудовою якістю.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Страна производитель | Швеция |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Бензиновый двигатель |
| Рекомендуемая площадь | 10000 кв.м |
| Максимальная ширина скашивания | 560 мм |
| Высота скашивания | 75 мм |
| Тип травосборника | Мягкий |
| Объем травосборника | 75 л |
| Количество колес | 4 шт |
| Мульчирование | Да |
| Материал деки | Сталь |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Марка двигателя | Husqvarna |
| Объем двигателя | 166 куб. см |
| Мощность двигателя | 4 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество оборотов двигателя | 2800 об/мин |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 37.5 кг |
Информация для заказа
- Цена: 34 999 ₴





