HUSQVARNA LC 253S
Самохідна і проста у використанні високоякісна газонокосарка, яка підходить для садів середнього розміру. Міцна, стійка до корозії композитна дека та пластикові колеса для зниження ваги. Потужний і надійний двигун для підвищення продуктивності та меншого обслуговування. Husqvarna LC 253S має ергономічне складне руків'я, зручну ручку газу та легке регулювання висоти зрізу, що робить кожне скошування простішим. Лезо з функцією збирання залишає менше обрізок на газоні для охайного професійного вигляду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Страна производитель | Швеция |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Бензиновый двигатель |
| Рекомендуемая площадь | 1000 кв.м |
| Максимальная ширина скашивания | 53 мм |
| Высота скашивания | 75 мм |
| Тип травосборника | Мягкий |
| Объем травосборника | 60 л |
| Тип привода колес | Задний |
| Количество колес | 4 шт |
| Материал деки | Пластик |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Марка двигателя | Husqvarna |
| Объем двигателя | 166 куб. см |
| Мощность двигателя | 3.6 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество оборотов двигателя | 2900 об/мин |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 31.5 кг |
Информация для заказа
- Цена: 29 899 ₴





