HUSQVARNA LC 247S
Потужна самохідна бензинова газонокосарка.
Створювати охайний, добре підстрижений газон – справжнє задоволення з цією самохідною газонокосаркою. Husqvarna LC 247S зручна у використанні, оснащена двигуном Husqvarna з автозапуском і легкою композитною ріжучою декою 47 см. Ви маєте можливість легко регулювати висоту зрізу, газонокосарка має інтуїтивно зрозумілі елементи керування та ручку, що легко складається для зручного використання та зберігання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Страна производитель | Швеция |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Бензиновый двигатель |
| Рекомендуемая площадь | 800 кв.м |
| Максимальная ширина скашивания | 470 мм |
| Высота скашивания | 75 мм |
| Тип травосборника | Мягкий |
| Объем травосборника | 55 л |
| Тип привода колес | Задний |
| Количество колес | 4 шт |
| Материал деки | Пластик |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Марка двигателя | Husqvarna |
| Объем двигателя | 139 куб. см |
| Мощность двигателя | 2.9 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество оборотов двигателя | 2900 об/мин |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 29.5 кг |
Информация для заказа
- Цена: 25 999 ₴






