Легка газонокосарка з акумулятором на 36 В для малих і середніх газонів
Husqvarna LB 144i — це компактна та легка акумуляторна газонокосарка, яку легко використувати та зберігати. Завдяки спеціальній деці для мульчування та інтуїтивно зрозумілим елементам керування ви зможете легко маневрувати та досягати бажаних результатів скошування навіть на складних ділянках. Розумні функції, такі як SavE та Power Boost, що входять до системи акумуляторних виробів Husqvarna 36 В, оптимізують час роботи. Щоб зберігати, просто складіть ручки, щоб зменшити площу зберігання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Страна производитель | Швеция |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Рекомендуемая площадь | 500 кв.м |
| Максимальная ширина скашивания | 440 мм |
| Высота скашивания | 75 мм |
| Количество колес | 4 шт |
| Мульчирование | Да |
| Материал деки | Пластик |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | С аккумулятором и зарядным устройством |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15.5 кг |
Информация для заказа
- Цена: 24 499 ₴






