LC 142i КІТ (АКБ + ЗП)
Акумуляторна газонокосарка з надзвичайно легким запуском! Компактна та легка акумуляторна газонокосарка, яка дуже проста у використанні. Husqvarna LC 142i є хорошим вибором для швидкого отримання гарного газону. Дуже легкий початок, просто натисніть на важіль і вперед! Вона підходить для невеликих і середніх садів або для скошування невеликих складних ділянок. Має режим SavE™ для скошування з меншою витратою енергії. Сумісна з нашою системою акумуляторів 36 В.
Постачається з акумулятором та зарядним пристроєм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Страна производитель | Швеция |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Рекомендуемая площадь | 500 кв.м |
| Максимальная ширина скашивания | 420 мм |
| Высота скашивания | 75 мм |
| Тип травосборника | Мягкий |
| Объем травосборника | 50 л |
| Количество колес | 4 шт |
| Материал деки | Пластик |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | С аккумулятором и зарядным устройством |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 17 кг |
Информация для заказа
- Цена: 25 499 ₴








