LC 142iS КІТ (АКБ+ЗП)
Ця самохідна акумуляторна газонокосарка компактна, тиха та легка, що робить її дуже зручною у використанні. Дуже легкий початок, просто натисніть на важіль і вперед! Husqvarna LC 142iS підходить для невеликих і середніх садів або для скошування невеликих складних ділянок. Має режим SavE™ для роботи з меншою витратою енергії. Сумісна з системою акумуляторів Husqvarna 36 В. Постачається в комплекті з акумулятором та зарядним пристроєм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Страна производитель | Швеция |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Рекомендуемая площадь | 500 кв.м |
| Максимальная ширина скашивания | 420 мм |
| Высота скашивания | 75 мм |
| Тип травосборника | Мягкий |
| Объем травосборника | 50 л |
| Тип привода колес | Задний |
| Количество колес | 4 шт |
| Материал деки | Пластик |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | С аккумулятором и зарядным устройством |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 19 кг |
Информация для заказа
- Цена: 28 499 ₴







