
Райдер Husqvarna P 525DX
1 154 999 ₴
- Готово к отправке
- Код: 9679853‑01
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
P 525DX
Райдер для комерційного використання, який комплектується високопродуктивним дизельним двигуном, дозволяє досягнути неперевершеної маневреності і продуктивності в складних умовах і на великих площах цілий рік. Повнопривідна трансмісія забезпечує безкомпромісне зчеплення з дорогою та стабільність на схилах. Компактні розміри машини і висока швидкість пересування робить її придатною для використання як на окремих ділянках та на великих відстанях (наприклад, повз доріг) для муніципалітетів, підрядників, житлових агентств тощо. Завдяки передньому розміщенню ріжучої деки оператор має ідеальний огляд робочої зони. Вузли та деталі виготовлені із надійних та довговічних матеріалів, що гарантує роботу без простою на ремонти. Аксесуари, які постачаються окремо, такі як щітка, відвал, відвал (плуг), розкидувач-сівалка підвищують продуктивність роботи райдера цілий рік. Райдери постачаються без ріжучої деки і можуть бути оснащені декою Combi з шириною захвату 132 або 155 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Страна производитель | Швеция |
| Тип | Райдер |
| Максимальная ширина скашивания | 1500 мм |
| Высота скашивания | 112 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя | |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Марка двигателя | Kubota |
| Мощность двигателя | 23.15 л. с. |
| Количество цилиндров | 3 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Характеристики трансмиссии | |
| Трансмиссия | Гидростатическая |
| Характеристики ходовой | |
| Скорость движения (транспортная) | 19 км/ч |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 684 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 154 999 ₴











