
Райдер Husqvarna P 524X EFI
809 999 ₴
- Готово к отправке
- Код: 9706016‑01
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
P 524X EFI
Husqvarna P 524X EFI — це райдер з бензиновим двигуном і переднім розміщенням деки, призначений для комерційного використання. Компактний і універсальний з шарнірним рульовим управлінням, повним приводом і двигуном Kawasaki з електронним впорскуванням палива для підвищення потужності та крутного моменту. Призначений для компаній з управління об’єктами, спортивних клубів і для підрядників, які хочуть маневрене рішення для цілорічних робіт у складних зонах. Як і всі райдери серії 500, постачаються без деки, але адаптовані для дек ріжучих високої продуктивності до 137 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Страна производитель | Швеция |
| Тип | Райдер |
| Максимальная ширина скашивания | 137 мм |
| Высота скашивания | 75 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя | |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Марка двигателя | Kawasaki |
| Объем двигателя | 726 куб. см |
| Мощность двигателя | 20.3 л. с. |
| Количество цилиндров | 2 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Характеристики трансмиссии | |
| Трансмиссия | Гидростатическая |
| Характеристики ходовой | |
| Скорость движения (транспортная) | 9 км/ч |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 437 кг |
Информация для заказа
- Цена: 809 999 ₴











