
Райдер Husqvarna R 420TsXAWD
599 999 ₴
- Готово к отправке
- Код: 9676484‑01
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
R 420TsX AWD
Компактний, високопродуктивний райдер з повним приводом, та потужним двигуном Kawasaki V-twin, з підсилювачем рульового управління, що легко впорається з великими і складними ділянками навіть при наявності пагорбів. Унікальна рама кріплення XChange дозволяє швидко і без використання додаткових інструментів змінювати приладдя. Завдяки підключенню по Bluetooth, ви зможете легко стежити за своїм райдером за допомогою програми Husqvarna Connect. Обладнаний двома світлодіодними ліхтарями, запуском від ключа, рульовим колесом, що регулюється і зручною багажною рамою, R 420TsX AWD є відмінним вибором як для приватних власників, так і тих, хто обслуговує спортивні об'єкти і готелі з великими територіями. Поставляється без деки, має широкий вибір навісного обладнання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Страна производитель | Швеция |
| Тип | Райдер |
| Максимальная ширина скашивания | 122 мм |
| Высота скашивания | 75 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя | |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Марка двигателя | Kawasaki |
| Объем двигателя | 726 куб. см |
| Мощность двигателя | 18.2 л. с. |
| Количество цилиндров | 2 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Характеристики ходовой | |
| Скорость движения (транспортная) | 9 км/ч |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 316 кг |
Информация для заказа
- Цена: 599 999 ₴










