
Райдер Husqvarna RC 320Ts AWD
539 999 ₴
- Готово к отправке
- Код: 9706212‑01
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
RC 320Ts AWD
RC 320T AWD потужний універсальний райдер, створений для домовласників, які цінують якість, надійність та інновації Husqvarna. Його інноваційна система збору скошеної трави, що не засмічується, подає траву прямо від ріжучої деки до великого травозбірника об’ємом 300 л. Автоматичне ущільнення трави збільшує час роботи між спорожненнями травозбірника, тож ви зможете виконати більше роботи. Завдяки своєму інноваційному дизайну це райдер забезпечує ефективність і легкість використання. Шарнірне рульове управління з електропідсилювачем забезпечує легкі круті повороти для чудової маневреності. Повний привід означає чудову потужність і тягу за будь-яких умов. Обслуговування та очищення ріжучої деки здійснюється без інструментів завдяки унікальному положенню деки для обслуговування під кутом 90° до поверхні землі. Його інтуїтивно зрозуміле керування, ергономіка та величезна ємність травозбірника роблять його справді гідною інвестицією для великих садів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Страна производитель | Швеция |
| Тип | Райдер |
| Максимальная ширина скашивания | 1120 мм |
| Высота скашивания | 75 мм |
| Объем травосборника | 300 л |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя | |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Марка двигателя | Husqvarna |
| Объем двигателя | 635 куб. см |
| Мощность двигателя | 16.5 л. с. |
| Количество цилиндров | 2 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Характеристики трансмиссии | |
| Трансмиссия | Гидростатическая |
| Характеристики ходовой | |
| Скорость движения (транспортная) | 8 км/ч |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 327 кг |
Информация для заказа
- Цена: 539 999 ₴











