
Husqvarna RC 318T
419 999 ₴
- Готово к отправке
- Код: 9706211‑01
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
RC 318T
Створений для домовласників, які цінують якість, надійність та інновації Husqvarna, RC 318T є міцним, універсальним райдером. Його інноваційна система збору, що не засмічується, подає обрізки прямо з передньої ріжучої деки в мішок об’ємом 300 л. Автоматичне ущільнення збільшує час роботи між спорожненнями, тому ви зможете зробити більше. Завдяки своєму інноваційному дизайну ця самохідна газонокосарка забезпечує ефективність, ефективність і легкість використання. Обслуговування та очищення ріжучої деки здійснюється без інструментів завдяки унікальному положенню для обслуговування на 90°. Його інтуїтивно зрозуміле керування, чудова ергономіка, неперевершене охоплення площі та величезна ємність збирання роблять це справді гідною інвестицією для великих садів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Страна производитель | Швеция |
| Тип | Райдер |
| Максимальная ширина скашивания | 1120 мм |
| Высота скашивания | 75 мм |
| Объем травосборника | 300 л |
| Мульчирование | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя | |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Марка двигателя | Husqvarna |
| Объем двигателя | 635 куб. см |
| Мощность двигателя | 16.5 л. с. |
| Количество цилиндров | 2 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Характеристики трансмиссии | |
| Трансмиссия | Гидростатическая |
| Характеристики ходовой | |
| Скорость движения (транспортная) | 8 км/ч |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 326 кг |
Информация для заказа
- Цена: 419 999 ₴











