
Райдер Husqvarna R 316TX AWD
349 999 ₴
- Готово к отправке
- Код: 9705428‑01
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
R 316TX AWD
Husqvarna R 316TX AWD, створений для найскладніших завдань, — це розумний, високопродуктивний райдер - газонокосарка з сидінням, що оснащений V-подібним двигуном. Він може оснащуватись різними за шириною скошування деками з фукнцією мульчування BioClip® або заднього викиду. Повний привід і шарнірне рульове управління забезпечують контроль на складній місцевості. Капот двигуна має вбудовані напрямні, щоб прикріпити аксесуари, наприклад платформа для вантажу. Світлодіодні ліхтарі спереду та ззаду для кращої видимості в темну пору року. Підготовлений для з'єднання з Husqvarna Connect через Bluetooth®.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Страна производитель | Швеция |
| Тип | Райдер |
| Максимальная ширина скашивания | 112 мм |
| Высота скашивания | 75 мм |
| Выброс скошенной травы | Задний выброс |
| Мульчирование | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя | |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Марка двигателя | Kawasaki |
| Объем двигателя | 603 куб. см |
| Мощность двигателя | 12.5 л. с. |
| Количество цилиндров | 2 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Характеристики трансмиссии | |
| Трансмиссия | Гидростатическая |
| Характеристики ходовой | |
| Скорость движения (транспортная) | 9 км/ч |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 238 кг |
Информация для заказа
- Цена: 349 999 ₴











