
Husqvarna R 320X AWD
314 999 ₴
- Готово к отправке
- Код: 9705426‑01
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
R 320X AWD
Райдер - мобільна газонокосарка з високою продуктивністю, створений для великих, складних газонів. Husqvarna R 320X AWD пропонує на вибір навісне обладнання та комбіновані ріжучі деки для додаткового мульчування BioClip® або заднього викиду. Повний привід і шарнірне рульове управління забезпечують тягу і контроль. Світлодіодні ліхтарі спереду та ззаду забезпечують кращу видимість у темну пору року. Інтегровані напрямні на капоті двигуна дозволяють прикріпити аксесуари, такі як тримач вантажу. Готовий до підключення Husqvarna Connect через Bluetooth®
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Страна производитель | Швеция |
| Тип | Райдер |
| Максимальная ширина скашивания | 1120 мм |
| Высота скашивания | 75 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя | |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Марка двигателя | Husqvarna |
| Объем двигателя | 546 куб. см |
| Мощность двигателя | 13.5 л. с. |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Характеристики трансмиссии | |
| Трансмиссия | Гидростатическая |
| Характеристики ходовой | |
| Скорость движения (транспортная) | 9 км/ч |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 234 кг |
Информация для заказа
- Цена: 314 999 ₴











