
Райдер акумуляторний Husqvarna R 200iX
299 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 9706499‑01
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Найсучасніший акумуляторний райдер для землевласника
Багатоцільова модель R 200iX для тих, хто виконує багато завдань. Винамічний режим скошування автономно адаптує потужність до будь-яких умов газону для рівномірного скошування, тоді як SavE інтелектуально оптимізує використання акумулятора для кращої в своєму класі ємності та ефективності. Повністю електрична - безремінна система приводу скорочує технічне обслуговування, а відсутність двигуна внктрішнього згорання - забезпечує нульові прямі викиди CO² під час використання. Завдяки додаткових аксесуарів та обладнання можна розширити зону застосування райдера.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Страна производитель | Швеция |
| Тип | Райдер |
| Максимальная ширина скашивания | 1030 мм |
| Высота скашивания | 75 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя | |
| Марка двигателя | Husqvarna |
| Характеристики ходовой | |
| Скорость движения (транспортная) | 9.5 км/ч |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 190 кг |
Информация для заказа
- Цена: 299 999 ₴










