
Райдер Husqvarna R 214C
214 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 9705194‑01
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
R 214C
Ефективний райдер із комбінованою декою шириною 94 см, який пропонує першокласне мульчування BioClip® та скошування з викидом назад. Підходить для власників будинків та земельних ділянок, які потребують високої ефективності, простоти використання, чудової маневреності та справді приємної їзди. Шарнірна система рульового управління та фронтальне положення деки забезпечують інтуїтивне управління та чудовий огляд робочої зони. Гідростатична коробка передач, що працює від педалей, елементи управління з легким доступом , і автоматичне зчеплення лез приносять справжнє задоволення від косіння. Ріжуча дека легко встановлюється в сервісне положення для зручного очищення після скошування. Цей райдер може зробити набагато більше, ніж скосити газон. Завдяки навісному обладнання, такому як сніговий відвал, причіп, граблі для моху та розкидач, він може підтримувати ваш сад цілий рік.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Страна производитель | Швеция |
| Тип | Райдер |
| Максимальная ширина скашивания | 940 мм |
| Высота скашивания | 75 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя | |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Марка двигателя | Husqvarna |
| Объем двигателя | 413 куб. см |
| Мощность двигателя | 11 л. с. |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Характеристики трансмиссии | |
| Трансмиссия | Гидростатическая |
| Характеристики ходовой | |
| Скорость движения (транспортная) | 9 км/ч |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 191 кг |
Информация для заказа
- Цена: 214 999 ₴











