Легкий, практичний та маневрений культиватор Husqvarna TF 230, який легко транспортувати. Має потужний і надійний двигун Husqvarna. Культиватор оснащений: бампером для захисту двигуна в процесі експлуатації та транспортування, а також, бампер використовується як додаткові ручки для перенесення, ручками що складаються і колесом для транспортування. Відмінний вибір для вимогливих користувачів, які цінять продуктивність, ергономічність і простоту експлуатації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Страна производитель | Швеция |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Марка двигателя | Husqvarna |
| Максимальная ширина обработки | 75 см |
| Максимальная глубина обработки | 30 см |
| Количество передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуска | Механический стартер |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Мощность двигателя | 6.5 л. с. |
| Объем двигателя | 196 куб. см |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 70 кг |
Информация для заказа
- Цена: 24 999 ₴



