
Секатор ARS 300L типу ножиці довгі леза (АРС 300 L)
499 ₴
- В наличии
- Код: 121001004809
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Передові технології, найвища якість сталі і унікальні технологічні розробки японської компанії ARS corporation по праву здобули визнання у мільйонів фахівців у всьому світі. Тепер ця продукція доступна і Вам.
Характеристики секатора:
-
Довжина - 190 мм;
-
Вага - 110 г.
-
Секатор-ножиці з ловгими лезами для обрізки фруктів, квітів та іншої дрібної обрізки;
-
Колір - червоний.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | ARS |
| Страна производитель | Япония |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Длина лезвия | 47 мм |
| Максимальный диаметр реза | 10 мм |
| Материал рукоятки | Пластмасса |
| Вес | 0.11 кг |
Информация для заказа
- Цена: 499 ₴



