Розроблений для електропостачання будинків і робочих площ, однофазний генератор середніх розмірів. Його потужності достатньо для більшості потреб будинку в разі відключення енергії. Ефективний, надійний і простий у використанні навіть у важких умовах. П’ятнадцяти-літровий паливний бак разом з бензиновим двигуном з легким запуском і системою автоматичного контролю рівня оливи забезпечують тривалу роботу і тривалу експлуатацію. Дві розетки для підключення приладів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Страна производитель | Швеция |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Асинхронный |
| Конструкция | Портативная |
| Напряжение | 230 В |
| Режим работы | Непрерывный |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | Husqvarna |
| Объем двигателя | 212 куб. см |
| Объем топливного бака | 14 л |
| Мощность двигателя | 3.8 л. с. |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Потребление топлива | 1.5 л/ч |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 62 мм |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Вес | 49 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Счетчик моточасов | Да |
| Ручка для переноса | Да |
Информация для заказа
- Цена: 18 999 ₴



