
HUSQVARNA 120iTK4-H
14 149 ₴
- Готово к отправке
- Код: 9705159‑05
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акумуляторний тример для живоплоту Husqvarna 120iTK4 поєднує в собі бензинову продуктивність, відсутність прямих викидів і тиху роботу. 120iTK4 — це виріб із телескопічною палицею, що означає, що ви можете комбінувати «корпус» машини з ножицями для живоплоту або насадкою для пилки. Це робить його універсальним і зручним інструментом для кількох операцій залежно від поставленого завдання. Оснащений телескопічною трубою з радіусом дії до 4 м і роздільним валом для легкого транспортування. Регульована ріжуча дека під 7 кутами для зручного положення різання під час обрізання сторін і живоплотів різної висоти.
КІлькість різів в хв. 2800
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Husqvarna |
| Страна производитель | Швеция |
| Тип | Аккумуляторный кусторез |
| Длина шины | 500 мм |
| Расстояние между ножами | 20 мм |
| Общие | |
| Питание | Аккумулятор |
| Напряжение | 36 В |
| Высота | 2305 мм |
| Вес | 4.5 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
Информация для заказа
- Цена: 14 149 ₴




