
Ножиці для кущів Due Buoi 613/20
1 990 ₴
- В наличии
- Код: 121000993503
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ножиці для кущів Due Buoi 613/20 – це модернізована модель садових ножиць для підстригання кущів. Якщо Ви звикли утримувати сад, живоплот або окремі кущі в ідеальному порядку, подібний інвентар Вам просто необхідний! З ножицями, виготовленими в Італії на заводі Due Buoi, догляд за рослинами стане справжнім задоволенням.
Модель Due Buoi 613/20
Характеристики
Знімні, хромовані леза;
Довжина кожного леза – 180 мм;
Вага ножиць – 900 г;
Загальна довжина виробу – 550 мм.
Гарантії виробника
-Ножиці виготовлені з особливою турботою про комфорт майбутнього власника. Спеціальні демпфери зменшують нормальне навантаження на суглоби. І розміри, і форма ножиць Due Buoi 613/20 потішать своєю комфортністю.
-Після виконання робіт леза ножиць можна з легкістю зняти. Крім того, леза самозаточуються, що дає додаткову перевагу цієї моделі перед іншими. Садові ножиці Due Buoi 613/20 дуже стійкі до зовнішніх пошкоджень та впливу вологого середовища.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Due Buoi |
| Страна производитель | Италия |
| Тип инструмента | Садовые ножницы |
| Форма лезвия | Прямая |
| Длина лезвия | 180 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Общая длина | 550 мм |
| Вес | 0.9 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 990 ₴



