
Cучкоріз Felco 211-60
4 469 ₴
- В наличии
- Код: 121001223014
+380 (63) 948-96-41
Запчастини та Сервісна підтримка - +380 (66) 035-61-14Продукція K`A`RCHER
- +380 (96) 395-57-29Бензо та електроінструменти
- +380 (66) 386-62-94Продукція HUSQVARNA
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сучкоріз Felco 211-60 обвідний (Фелко 211-60)
Характеристики:
-
довжина — 60 см;
-
товщина зрізу — 35 мм;
-
вага — 885 гр.
Сучкоріз, довжиною у 60 см з 211 серії дворучних секаторів фірми Felco. Як і його, так сказати “побратими”, з довжиною рукояток 40 і 50 см, дозволяє проводити обрізку діаметром до 35 мм. У нього є більш довгі ручки у порівнянні з моделями 211-40 та 211-50.
За рахунок довших ручок, відбувається підсилення ричага, і для обрізки необхідно докладати менше зусиль. Встановлений амортизатор значно полегшує роботу, дозволяє уникнути больових чи неприємних відчуттів під час закриття рукояток.
Вигнуті леза легко охоплюють гілку, а завдяки гостро заточеним кромкам лез, зірз виходить рівним, без травмування кори та деревини.
Під час обрізки, рослини виділяють багато соку, тому леза сучкорізу 211-60 виготовлені зі сталі, стійкої до корозії. Тим не менш, рекомендується проводити щоденний догляд за інструментом. Після завершення роботи, леза очищаються від трісок бруду, соку та мілкого сміття. Це дозволяє запобігти залипанню механізму лез та сучкоріз виглядатиму більш охайним.
Виробник |
FELCO |
|---|---|
Країна |
Швейцария |
Діаметр зрізу |
35 мм. |
Застосування агроволокно |
Профессиональный |
Покриття леза |
Углеродная сталь |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Felco |
| Страна производитель | Швейцария |
| Тип инструмента | Сучкорез |
| Максимальный диаметр реза | 35 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Общая длина | 600 мм |
| Вес | 0.8 кг |
Информация для заказа
- Цена: 4 469 ₴


